Zarezerwuj

Escape Room Zielona Góra - pokój zagadek dla dzieci i dorosłych

Serdecznie zapraszamy do Mobilnego Escape Roomu! Pierwszy pokój zagadek dla dzieci oraz nietypowy pokój dla dorosłych - koniecznie musisz nas odwiedzić 🙂 Koszt zabawy to tylko 85 zł za grupę od 2-6 osób. Istnieje możliwość rezerwacji poprzez formularze (poniżej), a także mailowo i telefonicznie. Nasz pokój zagadek otwarty jest 7 dni w tygodniu od godziny 10:00 do 21:30 (po wcześniejszej rezerwacji). Jeśli interesuje Cię escape room Zielona Góra - to właśnie w Mobilnym Escape roomie będziesz się świetnie bawić i spędzisz niezapomniane 60 minut w swoim życiu. Zaproś znajomych, rodzinę, zabierz do nas swoje maluchy - nasz pokój zagadek to miejsce idealne dla osób w każdym wieku. Stawiamy przede wszystkim na świetny klimat, logiczne myślenie i oryginalne zagadki. Zapraszamy również na wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, urodziny i wszelakie inne uroczystości - oferujemy możliwość DARMOWEJ personalizacji zagadki.

POKÓJ DZIECIĘCY

santa-claus-1819933_1920

Świąteczny pokój dziadka

Cudowny świąteczny klimat, przyjemna do rozwiązania zagadka... czego więc można chcieć więcej? 🙂 Nasz nowy pokój dla dzieci to świetna zabawa dla maluchów w każdym wieku! Kochany dziadek ukrył przed maluchami bombki. Jeśli uda im się odnaleźć wszystkie na czas i otworzyć sejf - dostaną malutką nagrodę! To co, podejmujecie wyzwanie? 🙂

  • 694 911 208
  • rezerwacje@mobilnyescaperoom.com.pl
  • cena - 85 zł za grupę do 5 os.
  • Pokój przeznaczony dla dzieci od około 5 r.ż.

Escape room Zielona Góra - zapraszamy!

Nie musisz specjalnie dojeżdżać i szukać nas na peryferiach miasta! Jesteśmy dostępni dla Ciebie w samym SERCU MIASTA od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 21:30 (oczywiście po wcześniejszej rezerwacji). 

Znajdziesz nas w budynku Urzędu Miasta (parter). 

Od teraz wiesz już jak spędzisz niedziele bez handlu? 🙂 

Mobilny escape room Zielona Góra