Urodziny dla dzieci Zielona Góra

Urodziny dla dzieci Zielona Góra

w pierwszym pokoju zagadek dla dzieci w naszym mieście!

Pokój zagadek

Twoje dziecko oraz jego goście będą mogli rozwiązać zagadki zgodne z aktualnie obowiązującym scenariuszem w naszym escape roomie dla dzieci.

Animacje

Doświadczeni animatorzy opowiedzą dzieciom o tym, czym są pokoje zagadek, jak powstały i pozwolą... wymyślić swoją własną zagadkę!

Pyszne jedzonko

Dla maluchów przygotowany będzie także drobny poczęstunek oraz napoje (chrupki, paluszki, soki, woda). Jeśli zechcesz - podamy również tort.

Cena za urodzinki - 275 pln/2h

(w cenie animacje, pokój zagadek, jedzonko - do 8 os. Tort we własnym zakresie)*

*Cena oraz ilość osób podlega negocjacji. Wspólnie też możemy utworzyć indywidualny scenariusz przyjęcia urodzinowego, jadłospis oraz wybrane zabawy. 

Urodziny dla dzieci Zielona Góra - tylko w Mobilnym Escape Roomie

Zorganizowanie oryginalnego przyjęcia dla dziecka to często bardzo wymagające i trudne zadanie. Od lat zajmujemy się animacjami dla dzieci oraz organizacją eventów. Przygotowaliśmy więc niesamowitą ofertę, dzięki której przyjęcie urodzinowe w naszym Mobilnym Escape Roomie zarówno Twoje dziecko, jak i jego goście – zapamiętają na długo. Wspólne rozwiązywanie zagadki, zabawa z animatorem, warsztaty i garść przydatnych informacji o historii escape roomów to tylko nieliczne z możliwości, jakie oferujemy. Każde przyjęcie to dla nas indywidualne wyzwanie, dlatego skontaktuj się z nami i opowiedz nam o czym marzy Twój maluch – my zajmiemy się resztą. Gwarantujemy świetną zabawę, doświadczonych opiekunów oraz niezapomniane przeżycia. 

Aktualny pokój dziecięcy: świąteczny pokój dziadka

Urodziny dla dzieci Zielona Góra? Aktualnie są one organizowane w oparciu o motyw przewodni: świąteczny pokój dziadka. Każde dziecko, które uwielbia rozwiązywać zagadki - będzie zachwycone! Przygotowane łamigłówki nadadzą się dla dzieci od 6 do 14 lat (warunek: muszą potrafić czytać lub do pokoju wejdą z opiekunem).