Oferta dla firm

atrakcja na event firmowy

Nietypowa atrakcja na event firmowy? Mobilny escape room! Naszym głównym celem jest stworzenie indywidualnych scenariuszy (bez dodatkowych opłat), dzięki którym możliwa będzie integracja i dobra zabawa wszystkich uczestników! Stworzenie mobilnego pokoju zagadek jako w każdych warunkach to dla nas żaden problem!

750
za 2h - tylko tyle zapłacisz za naszą usługę!
Skorzystaliśmy z oferty Mobilnego Escape Roomu i poprosiliśmy o przygotowanie indywidualnego scenariusza. Ze względu na to, iż nasi pracownicy to głównie informatycy - cały scenariusz opierał się o wirtualny świat i nowinki technologiczne. Nasi pracownicy byli wprost zachwyceni! Czuli się jak ryby w wodzie... 🙂 Skorzystamy z takiej formy atrakcji na event na pewno jeszcze wiele razy.
ewelina

integracja

Możemy skonstruować taki scenariusz, dzięki któremu możliwa będzie jeszcze lepsza integracja Twojego zespołu. Być może masz już wiedzę, w jakim zakresie chciałbyś umocnić swój team oraz na jakie aspekty zwrócić największą uwagę. Wystarczy, że nam o tym napiszesz – wspólnie stworzymy zagadki, dzięki którym wszyscy będą się świetnie bawić. 

imprezy plenerowe

Mobilny escape room to atrakcja na event firmowy w formie namiotu o wielkości 3 x 3 m. Możemy więc rozkładać go w każdym miejscu! Jeśli jednak nie znajdzie się miejsce na rozłożenie namiotu – możemy zaaranżować każde pomieszczenie, jakie sobie zażyczysz. Pokój hotelowy, sala konferencyjna, altana – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Przemieniamy każde pomieszczenie tak, abyś i Ty poczuł się, jakbyś był w tej naszej „bajce” 🙂