Oferta dla firm

ATRAKCJA NA EVENT FIRMOWY

 
Nietypowa atrakcja na event firmowy? Wybierz Mobilny escape room! Naszym głównym celem jest stworzenie indywidualnych scenariuszy (bez dodatkowych opłat), dzięki którym możliwa będzie integracja i dobra zabawa wszystkich uczestników! Stworzenie mobilnego pokoju zagadek w każdych warunkach to dla nas żaden problem!
 

Napisz do nas i zapytaj o ofertę. Wycenę przygotujemy dla Ciebie indywidualnie

Zaufali nam między innymi:

integracja

Możemy skonstruować taki scenariusz, dzięki któremu możliwa będzie jeszcze lepsza integracja Twojego zespołu. Być może masz już wiedzę, w jakim zakresie chciałbyś umocnić swój team oraz na jakie aspekty zwrócić największą uwagę. Wystarczy, że nam o tym napiszesz – wspólnie stworzymy zagadki, dzięki którym wszyscy będą się świetnie bawić. 

imprezy plenerowe

Mobilny escape room to atrakcja na event firmowy w formie namiotu o wielkości 3 x 3 m. Możemy więc rozkładać go w każdym miejscu! Jeśli jednak nie znajdzie się miejsce na rozłożenie namiotu – możemy zaaranżować każde pomieszczenie, jakie sobie zażyczysz. Pokój hotelowy, sala konferencyjna, altana – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Przemieniamy każde pomieszczenie tak, abyś i Ty poczuł się, jakbyś był w tej naszej „bajce” 🙂