Oferta dla Par Młodych

Atrakcja na wesele

Jeśli chcesz, żeby Twoi goście zapamiętali ten dzień na długo – wynajmij mobilny escape room jako atrakcję na wesele. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny scenariusz, dzięki któremu wszyscy będą się doskonale bawić! Nie przejmuj się, że niektórzy z Twoich gości nigdy nie uczestniczyli w tego typu zabawie – wszystko jest dostosowane tak, aby każdy bez względu na wiek i umiejętności, bawił się doskonale. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości – pokój zagadek z dopasowanym do Waszej historii scenariuszem to strzał w dziesiątkę! Może chcesz powiedzieć swoim gościom, że spodziewacie się dziecka lub po prostu – zależy Ci na opowiedzeniu więcej o Waszej znajomości – jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie wszystko, co tylko sobie wymarzysz. Od kilku lat zajmujemy się organizacją eventów oraz ślubów – wiemy, że taka atrakcja na wesele to świetna alternatywa dla typowych fotobudek, pokazów barmańskich oraz tańców. Gwarantujemy niezapomniane emocje oraz wspomnienia na lata… 🙂

Odtwórz wideo

Mobilnie

Potrzebujemy niewiele miejsca – nasz namiot zajmuje powierzchnię 3 x 3 m. Wygląda jak zwykły namiot, jednak w środku… zamienia się w prawdziwą komnatę tajemnic 🙂 Jeśli znajdziemy na sali miejsce, aby tam zorganizować naszą atrakcję – jesteśmy w stanie przygotować ją dosłownie wszędzie. 

Indywidualnie

Każdy scenariusz pisany jest indywidualnie pod danego klienta. Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odzwierciedlić pasje Pary Młodej, ich charakter i historię związku. Wpleciemy więc w scenariusz Waszych ulubieńców z każdej dziedziny lub przygotujemy historię inspirowaną wybranym przez Was motywem. 

Tajemniczo

Goście w tajemniczy i prawie niezauważony sposób znikają na 10/15 minut. Właśnie tyle trwa cała zabawa, dzięki czemu nie zakłócamy toku wesela i nie tworzymy „sztucznego tłumu”. Taka atrakcja na wesele – krótka, zabawna i przede wszystkim efektowna to świetna forma niespodzianki dla Twoich gości. 

Zobacz opinie tych, którzy skorzystali...

Byłam, piłam tego kielonka... Super zabawa dla gości. Polecam wszystkim!
atrakcja na wesele
Karolina
gość weselny
Było bosko i prześmiesze, co pewnie widać na nagraniach:D Polecam wszystkim!
atrakcja na wesele
Julia
Panna Młoda