Oferta dla Par Młodych

Atrakcja na wesele

Jeśli chcesz, żeby Twoi goście zapamiętali ten dzień na długo – wynajmij mobilny escape room – najlepsza atrakcja na wesele. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny scenariusz, dzięki któremu wszyscy będą się doskonale bawić! Nie przejmuj się, że niektórzy z Twoich gości nigdy nie uczestniczyli w tego typu zabawie – wszystko jest dostosowane tak, aby każdy bez względu na wiek i umiejętności, bawił się doskonale. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości – pokój zagadek z dopasowanym do Waszej historii scenariuszem to strzał w dziesiątkę! Może chcesz powiedzieć swoim gościom, że spodziewacie się dziecka lub po prostu – zależy Ci na opowiedzeniu więcej o Waszej znajomości – jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie wszystko, co tylko sobie wymarzysz. Od kilku lat zajmujemy się organizacją eventów oraz ślubów – wiemy, że taka atrakcja na wesele to świetna alternatywa dla typowych fotobudek, pokazów barmańskich oraz tańców. Gwarantujemy niezapomniane emocje oraz wspomnienia na lata… 🙂

Odtwórz wideo

Mobilnie

Potrzebujemy niewiele miejsca – nasz namiot zajmuje powierzchnię 3 x 3 m. Wygląda jak zwykły namiot, jednak w środku… zamienia się w prawdziwą komnatę tajemnic 🙂 Jeśli znajdziemy na sali miejsce, aby tam zorganizować naszą atrakcję – jesteśmy w stanie przygotować ją dosłownie wszędzie. 

Indywidualnie

Każdy scenariusz pisany jest indywidualnie pod danego klienta. Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odzwierciedlić pasje Pary Młodej, ich charakter i historię związku. Wpleciemy więc w scenariusz Waszych ulubieńców z każdej dziedziny lub przygotujemy historię inspirowaną wybranym przez Was motywem. 

Tajemniczo

Goście w tajemniczy i prawie niezauważony sposób znikają na 10/15 minut. Właśnie tyle trwa cała zabawa, dzięki czemu nie zakłócamy toku wesela i nie tworzymy „sztucznego tłumu”. Taka atrakcja na wesele – krótka, zabawna i przede wszystkim efektowna to świetna forma niespodzianki dla Twoich gości.